Організація та проведення корпоративу

Корпоративы и тимбилдингВеселе і корисне проведення часу – корпоративи. Це свято для дуже різних, але об’єднаних однією метою людей. Хто добре працює – той відмінно відпочиває.

Еко-комплекс «Перлина Дзвінкова» пропонує місце для проведення корпоративів і тренінгів. Тільки в «Перлина Дзвінкова» можна поєднати корисне з приємним, відпочити і набратися сил. І не важливо який у вас привід – головне гарний і позитивний настрій. Багато веселих історій і навіть анекдотів можна згадати про корпоративи та тренінги поза межами офісу компанії. Співробітники завжди налаштовані на веселе і цікаве свято в колі колег. Особливо запам’ятовуються колективні свята за містом, далеко від гучних вулиць на свіжому повітрі. Саме наш еко-комплекс готовий вам надати комфортні умови для проведення бізнес заходів з колективом співробітників вашої компанії. Недалеко від Києва і з можливістю проведення заходів впродовж декількох днів з проживанням та харчуванням поряд з річкою та лісом.

Корпоратив

Наш еко-комплекс організовує цікавий і не на що не схожий корпоратив. його можна провести в класичному стилі з банкетом, караоке, танцями, і живою музикою. А можна зробити еко-похід або вело прогулянку лісом, з риболовлею, шашликами, багаттям, піснями під гітару. Якщо ви вирішили залишитися ще на деякий час, до ваших послуг  комфортабельні  двоповерхові котеджі з  терасами, в яких є все необхідне для відпочинку.

Тренінги

Свіже чисте повітря, джерельна вода, смачна їжа, велика територія бази поблизу лісу і озера – це те, що потрібно для організації тімбілдінга і тімспіріта. Відпочинку забагато не буває. А коли більшу половину часу проводиш в приміщенні, в якому мало свіжого повітря, виникає величезне бажання хоча б іноді вибратися на природу. А з веселою  компанією це вдвічі приємніше. І мети досягнуто, і співробітники відпочили.