Романтичний образ

     У Стародавній Греції вірили, що сонце везуть по небу коні. Їх зусиллями, кожного дня світило входить в зеніт, а потім сідає на заході. У міфах і легендах ці тварини часто супроводжують людину. Вірний бойовий кінь – незмінний супутник лицаря, вождя, короля.

     Вчені розходяться в думках про те, коли саме людина приручила коня. Але як же це дивно, що ця горда та сильна тварина раптом служить нам.

Вірний друг

    Коні – соціальні тварини. Кінний табун діє як єдиний організм – кожна тварина повинна знати свою роль. У разі нападу хижаків жеребці захищають кобил. А кобили – всіх малюків. Кінь, у якого немає ролі, буде відчувати себе не дуже добре. Тому кінь від природи прагне взяти на себе певну «роль».

    У давнину люди використовували коней в походах і подорожах, билися на конях. Людина стала для коня таким собі «ватажком», який піклується про їжу і безпеку.

    У наші дні, коням більше не доводиться тяжко працювати, перевозити вантажі або воїнів у важких обладунках. Сьогодні у цих тварин з’явилася нова роль. Люди зрозуміли, що кінь – не просто вірний друг – він допомагає людині відновити душевні сили.

Відпочинок для душі

     Кінні прогулянки – це можливість по справжньому відчути єдність з природою. Це незабутні відчуття і корисний вид спорту. Сидячи верхи, ваше тіло активно працює – задіяні хребет, багато груп м’язів.

    Навіть зустріч з конем, можливість доторкнутися до нього дарує сильні емоції і досвід взаємодії з живою природою. Це може збагатити і змінити життя.

Їзда верхи

    Їздити на коні, приємно в будь-яку пору року. Це корисно для здоров’я і залишає багато позитивних вражень! Саме спілкуючись з природою, ми можемо на час відкинути втому, забути про справи, труднощі і просто розслабитися!

     «Перлина Дзвінкова» запрошує вас на кінні прогулянки. Зовсім недалеко від нашого еко-комплексу, на березі мальовничих ставків, розташувався кінний клуб КСК «Клондайк». Його створили справжні знавці своєї справи! Ці люди дуже люблять коней. Тварин тут тримають в гарних умовах, забезпечують їм потрібний догляд і харчування. Коні доброзичливі і товариські.

    Для гостей еко-комплексу «Перлина Дзвінкова» пропонуються особливі умови прокату коней в кінному клубі «Клондайк». Нижче наведені ціни.

Ціни тільки для гостей “Перлина Дзвінкова”

 

Ми завжди вам раді!

Щоб скористатися цією унікальною пропозицією, потрібно орендувати будиночок для відпочинку на нашій базі.

Зараз для прокату в «Клондайк» є троє коней: ганноверсько-арабський жеребець, фризька та українська верхові кобили.

Всі ці коні – виключно доброзичливі. У них спокійний характер і тому вони підійдуть для прогулянок і навчання їзди верхи як дорослим, так і дітям.