Святкування дня народження

Празднование дня рожденияДень народження – свято, якого чекають і діти, і дорослі. Багато гостей, подарунків, весела музика, смачна їжа і торт зі свічками – ось чого чекають цілий рік. База відпочинку «Перлина Дзвінкова» в передмісті з красивою природою, чистим повітрям, смачною і корисною їжею, чуйним персоналом дозволить вам відсвяткувати день народження весело та урочисто. Красива територія нашого еко-комплексу, дитячий майданчик, батут, басейн, шезлонги з парасольками, двоповерхові котеджі з терасами – це все для того, щоб ваш день народження або близької вам людини пройшов з величезним успіхом.

Є можливість вибору місця проведення. Це може бути зал в кафе, літній майданчик або розміщення на терасі в котеджі. Різноманітність святкового меню і оформлення залу в кафе комплексу додасть дню народження особливої урочистості. Зовсім по-сімейному можна відсвяткувати день народження на кухні або терасі котеджу.

Ви замовляєте – ми забезпечуємо

Саме проведення у нас дня народження – це подарунок собі або своїй близькій людині. Заряд бадьорості, хороший апетит і веселий настрій гарантовано усім присутнім гостям на святі.

Територія нашого комплексу дає можливість розгулятися і душі, і тілу. У нас цікаво і дітям, і дорослим. Відпочинок в «Перлина Дзвінкова» не залишить нікого з присутніх байдужими. Вибрати є із чого. Поєднати приємне з корисним – відзначити свій день народження за містом на свіжому повітрі, під спів птахів, зустрівши красивий захід на узліссі.

«Перлина Дзвінкова» – це прекрасна можливість відчути нове і цікаве в такий важливий день життя.