ресторан под киевом
стіл для банкету

Що пропонуємо?

Замовити організацію і проведення весілля, дня народження, корпоративу, тренінгу, банкету в затишному кафе на території бази відпочинку зі смачною їжею і гарно оформленим залом. Все для того, щоб свято запам’яталося вам і вашим гостям великою кількістю позитивних і щасливих моментів. Кафе має 28 посадочних місць і терасу, яку зазвичай використовують як танцювальний майданчик або для проведення конкурсів і обрядів.

Підготовчий етап

Для урочистостей існує ряд підготовчих заходів, які продумуються заздалегідь і ретельно плануються. Тому все починається з запрошення вас до нас для знайомства. Під час зустрічі обговорюємо ваші побажання, асортимент меню і погоджуємо всі питання. Звичайно ж ми готові підказати та порадити. Але ваше свято і рішення за вами як зробити його краще і урочистіше. А ми, в свою чергу, готові втілити ваші побажання в реальність.
З постійними клієнтами всі питання з підготовки до свята готові обговорити в телефонному режимі.

Організація свята

Практично на кожне свято формується індивідуальна програма, яку бажано заздалегідь продумувати і підготувати. Новий рік, дитячий день народження, ювілей, весілля, день закоханих … Ми можемо надати список компаній, з якими ми співпрацюємо на предмет надання нашим гостям послуг з проведення урочистих заходів. Це і ведучі, і оператори фото та відео зйомки, і діджеї з караоке. Ви також можете запросити своїх вже перевірених фахівців.

Що необхідно?

Погодити основні питання: меню, порядок подачі страв, прикраса залу, час початку святкування, а також вартість наших послуг. Всі побажання будуть нами враховані і виконані. Наш колектив докладе максимум зусиль, щоб перевершити ваші очікування.