fbpx

Другий рік поспіль успішно розвивається і набирає популярності серед мешканців м. Києва і Київської області та інших регіонів країни відпочинок і оздоровлення в Еко-комлексі «Перлина Дзвінкова», побудованого посеред живописного лісу в с. Дзвінкове.

источник целебной воды

Привабливістю для відпочиваючих стало вживання питної води з природного джерела, що знаходиться на території села..

Результати аналізу води Дзвінковського природного джерела

У червні 2018 року Державною установою «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» проведено дослідження з прогнозної оцінки якості підземних вод з унікального природного джерела в с. Дзвінкове (лист від 20.07.2018 № 391).

За даними повного фізико-хімічного аналізу підземні води із досліджуваного джерела відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 02.06.2003 № 243 «Про затвердження Порядку здійснення медико-біологічної оцінки якості та цінності природних лікувальних ресурсів, визначення методів їх використання», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2003 р. за № 752/8073, відносяться до мінеральних природних вод сульфатно-гідрокарбонатних кальцієвих із загальною мінералізацією 0,22 г/л, і можуть застосовуватись для оздоровлення та очищення організму людини без обмежень частоти вживання.

Хімічний (спектральний) аналіз води джерела в селі Дзвінкове

Хімічний склад води

анализ воды химический состав

Мікробіологічний склад води

анализ воды бактериальный состав

Аналізи хімічного та мікробіологічного складу води з природного джерела виконані лабораторією УкрХімАналіз

:

Результати аналізів показали високу якість питної води з природного джерела. В кафе коплексу знаходиться кулер з цілющою джерельною водою.

Як свідчать історичні дані і відгуки мешканців регіону вода із цього джерела має цілющі властивості

источник воды

Зазвичай про воду ми згадуємо, як правило, під час спеки або ж під час спраги. І, крім засвоєної ще в шкільні роки її хімічної формули, мало що знаємо про її цілющі властивості. Особливо про якість природної питної води, яку вживають в Києві або області. Із офіційних джерел відомо про те, що за статистикою кожен третій колодязь в Київської області несе загрозу життю людини внаслідок перевищення у воді нітратів.

Цілющі джерела

источник с лечебной водой

Спільно з представниками місцевої влади та громадськості розроблена програма щодо подальшого розвитку території, будівництва закладів для оздоровлення і реабілітації окремих категорій громадян із використанням цілющих, оздоровчо-лікувальних властивостей води.

Запрошуємо небайдужих до свого здоров’я на оздоровлення і відпочинок в нашому Еко-комплексі.

Де спробувати цілющої води?
Постачання свіжої мінеральної води із природного джерела здійснюється щоденно, або по мірі споживання відпочиваючими та гостями. Для зручності вживання води в залі ресторану Еко-комплексу облаштовано стаціонарний бювет.